محل تبلیغات شما

وقتی داریم در اینترنت می گردیم تبلیغات مختلفجلوی چشم ما نمایش داده می شوند ، همه و همه از درآمدهای بدون دردسر خبر می دهندحالا از روزی ده هزارتومان تا 50 هزارتومان و حتی بالاتر .

چیزی که اهمیت داره اینه که آیا این تبلیغاتواقعی هستند ؟  به کدام یک از این سایتهامی توان اعتماد کرد؟

در اینجا می خواهم از تجربه خودم در این زمینهبراتون بگم که : آنقدر بزرگ شد که تصمیم گرفتم بدنبال چاره ای برای حل این موضوعباشم  و راه درست و صحیح را پیدا کنم تادیگر مجبور نباشم خود و خانواده ام را با محدودیت های بی پایان نداری در تنگناقرار دهم.

داشتن خانه ای که آدم در آن احساس آرامش کند یاماشینی که دوست دارد و اینکه همسر و فرزندانت در راحتی باشند و از بهترین امکاناترفاهی استفاده کنند خواسته ی غیر منطقی نیست.

در سایتها تبلیغات گوناگونی وجود داشت که هر یکرا دنبال کردم و با خرید پکیج های مختلف سعی در تحقق هدفم ، که کسب درآمد بود کردمو به دو نکته رسیدم :

اول اینکه در هر یک از این تبلیغات درآمد وجوددارد ولی نه درآمدی که بتواند برای ما در دو یا سه سال و یا حتی ده سال استقلالمادی بوجود آورد و حتما باید بیشتر از روزانه شش ساعت برای آنها وقت بگذاریم.

دوم تمام این تبلیغات از مدلی کامل و بی نقص تبعیتمی کنند و فهمیدم که در جهان این شکل تجارت بسیار موفق و تاثیر گذار است.

این کلمه را در گوگل جستجو کنید و بواسطهترانسلیت می توانید سایت های مختلف انگلیسی زبان را ترجمه کنید و خود ببینید که دردنیا چگونه شرکت های بزرگ به رقابت می پردازند تا بتوانند از راه تجارت الکترونیکاجناس تولیدی و یا خدمات خود را در معرض فروش بگذارند.

این موضوع را فراموش نکنید که الان بیش از هرزمان دیگری الکترونیک در زندگی ما جا باز کرده و امروز قاطعانه می توان گفت که اینهمه وسایل برای دسترسی به دهکده جهانی برای سرگرمی و بازی نیست.

خوشبختان در ایران کارهای بسیاری در این زمینهانجام شده و یکی از مهمترین این کارها ورود دولت به این بخش است و شاید مهمتر ازاین، ورود ارگانهای امنیتی ( ایران هشدار ) برای ایجاد امنیت در این گستره است.

در دهه هفتاد تجارتهای ناسالم هرمی در ایرانباب شد و دهه هشتاد به اوج خود رسید و دست اندرکارن کشور فهمیدند که این موضوع راباید کنترل کرده تا بجای بزرگ شدن سرطانی این شرکتهای ، بتوانند در اینبخش از دیگر کشورها عقب نمانند.

شاید یکی از دلایلی که دولتهای مختلف به اینروش تجارت اعتقادی راسخ دارند شفافیت در نحوه کارکرد این شرکت هاست که همین مسئلهباعث می شود که ساختار درآمدی /مالیاتی به شکل منظم و مشخصی شکل بگیرد.

دوستان عزیز بنده بعنوان یک کارمند جز, تصمیمدارم این راه را دنبال کنم و تا آنجایی که توان داشته باشم سعی در انتقال تجربیاتمبه دیگران خواهم داشت چرا که اعتقاد دارم یاد دادن ماهیگیری بهتر از اهدای صید بهاشخاص است .

دوستانی که تمایل  به همکاری دارند و یا به اطلاعات بیشتری در اینزمینه نیاز دارند می توانند با شماره های زیر با من تماس حاصل نمایند.

9001-226-0917

9016-502-0990

زلزله شیراز را لرزاند

واحد ارتباطات مردمی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان فارس

بعضی نمیدانند تحریم چیست؟ فقط روحانی میداند!!!

تبلیغات ,های ,یک ,، ,دارند ,موضوع ,در این ,این تبلیغات ,این زمینه ,و یا ,این موضوع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

azuszregan morpairewhirl روکش استخر / طراحی و ساخت استخر و ویلا / استخر فایبرگلاس toconcogu تاریخچه و آداب و رسومات روستای بید فایل صوتی امادگی ازمون وکالت - منابع وکالت - منابع قضاوت - منابع سردفتری اسناد رسمی Heather's receptions روستای زیبای کرین (مرکز دهستان پلنگا) اعتراضات اخیر و ضرورت جراحی اقتصاد ایران شیروژان